انرژی درمانی ؟

آن ها را به آهستگی به هم نزدیک سازید. مدتی قبل حتی سردار علیپور جلوی برنامه من در بهشت زهرا را گرفت و علیه من شکایت کرد و من در دادگاه شهرری هم تبرئه شدم. هنگامی که از رژیمهای غذایی خسته شدید و نتیجه مطلوبی از برنامه تمرینی و منظم خود کسب نکردید، وقت آن است که از بادکش درمانی برای لاغری شکم استفاده کنید. ، در يك معبد بودايی Tendai واقع در کوه Kurama مشغول بوده است و اين تفكر در ذهن دكتر اوسوئی پيش آمده كه آيا می شود بدون استفاده از روش Kiko كسی را شفا داد يا خير به اين معنی که لازم نباشد هربار خودش را از انرژی شارژ کند و بعد در زمان انرژی دادن آن شارژ مصرف و انرژی خودش کم شده باشد و مجبور باشد دائماً خود را شارژ کند. در فصل دوم، مروری جالب به قوانین طبیعت دارد که بدون فهم آن ها، درک سره از ناسره برای ما میسر نیست.

دورانی که انسان، بقایا یا فنای خویش را به دست گرفته و از قید و بند ارواح خبیثه و نیروهای مافوق طبیعت رسته است. این کتاب تلاش کرده تا ذهن را از خرافاتی که در تفکر انسان ها نقش بسته و از جنس مافوق طبیعت و خزعبلاتی غیر علمی است، رها کند. چرا که پس از این مدت انرژی های منفی درون سنگ آزاد شده و وارد بدن بیمار می شود . یک تکه سنگ مرمر طبیعی (برش نخورده) کوچک را درون ظرفی که قبلا مقداری آب و تعدادی برگ درخت توت داخل آن ریخته اید ، گذاشته و به مدت ده دقیقه زیر نور خورشید قرار دهید . سپس سنگ را درون یک لیوان آب سرد به مدت ده دقیقه بگذارد و پس از آن آب را دور ریخته و سنگ را دوباره بر روی چشم سوم بیمار قرار دهد و از طریق پا های او انرژی دهد . بمدت ده دقیقه بنشینید و در این مدت یک قطعه سنگ مرمر کوچک را که در آب بوده ، بر روی چشم سوم خویش قرار دهید . در جريان وضو، داخل دهان، صورت، ساعد دستها، كف دستها، جلوی سر و پاها تحريک میشوند، قسمت بیشتری از قشر حسی، تحريک میشود و در نتیجه هوشياری فرد به سطح بالایی خواهد رسید، این درحالی است كه حدود ۲۰ درصد از کل بدن مرطوب شده است.

این عطر که مجموعهای از عصارهها و اسانسهای گیاهی است میتواند علاوه بر تقویت نیروی جوانی به بهبود بیمیلیهای جنسی و کاهش میل جنسی که در میانسالی سراغ مردان میآید، کمک کند. عبارات تاکیدی و تلقینی این فایل صوتی متناسب با افزایش انرژی و شادی طراحی شده است. ابتدا فرد انرژی درمان می بایست یک قطعه سنگ مرمر را بر روی چشم سوم بیمار قرار داده و به او انرژی دهد . چنانچه دو بار آب لیوان هنگام قرار گرفتن سنگ درون آن گرم شود ، عمل انرژی درمانی بخوبی انجام شده است . چنانچه آب درون لیوان گرم و یا ولرم گشت ، معلوم می شود که انرژی ها ی منفی را جذب نموده و اگر سرد باقی ماند ، دلیل بر عدم جذب انرژی منفی می باشد . سپس سنگ را بر روی کبد و یا کلیه و دو عدد از برگ ها را نیز برروی چشم سوم خویش به مدت پانزده دقیقه قرار داده و پس از آن سنگ را درون یک لیوان آب سرد بگذارید . نویسنده مطالب خود را با ذکر جمله ای جالب از بارنوم تیلر (شومن آمریکایی) آغاز می کند که می گفت: هر دقیقه یک هالو به دنیا می آید.

نویسنده اضافه می کند که هر چیزی که ادعای افزایش معرفت و شناخت بشر را دارد باید به شیوه علمی و دقیق مورد مطالعه قرار بگیرد و هیچ گاه نباید بدون دلیل، به تمسخر و استهزای آن پرداخت. این سنگ بسیار حساس است و خیلی سریع انرژی های منفی اطراف را جذب می کند بنا بر این باید آن را همیشه درون آب و در آفتاب بگذارید تا انرژی های منفی خارج گشته و از انرژی های مثبت شارژ شود و جهت درمان در دفعات بعد مورد استفاده قرار گیرد . رالف والدو امرسون، متفکر بزرگ بود که کلمات را اعلام کرد، “عشق و شما باید عاشق همدیگر باشید.” هنگامی که صحبت از قانون جذب عشق می آید، این یکی از فلسفه های کلیدی در قلب آموزه های ماست. اگر عاشق دنیای طالع بینی و فال گیری هستید و به دنبال فهم مسائلی درباره جهان هولوگرافیک، فصل پایانی کتاب جهان فراطبیعی، تلاش کرده تا با اطلاعات علمی و تحلیل های مستند و مستدل، شما را با ذهن فریبکارتان آشنا کند و خط بطلانی بکشد بر خرافاتی که عدهای دنبال میکنند و عدهای هم از این خزعبلات، نانی به دست میآورند.

دیدگاهتان را بنویسید