انرژی درمانی فقط یک ادعاست! – پرسمان

با تمریناتی که روی سلولهای چشم و نحوه دیدن انجام می دهید باعث می شوید نوری را در نزدیکی بدن و اندامها ببنید. برای این که مطمئن شوید که انرژی صاحب گذشته این عتیقه روی شما تاثیر نمی گذارد، باید هر کدام را به دقت بشویید تا پاکسازی شوند . روی جلد هر دو کتاب بالا از شما میخواهند که هر چه سریعتر خود را از عینک آفتابی خلاص کنید. کتاب بدن جادویی و حرکات انرژی زا از دیگر کتابهای دکتر آرام می باشد که در زمینه چاکرا ها است. در کتاب انرژی درمانی مقدماتی روش شستشوی کانال های بسته را یاد می گیرید. در تمرینات هاله بینی روش هایی برای تربیت چشم وجود دارد تا چشم چیزهایی را ببیند که در حالت عادی به آن بی تفاوت است. به طور کلی بیماران به 3 تا 4 جلسه درمانی به فاصله زمانی یک ماه نیاز دارند تا فرصت لازم جهت جوان سازی و بازسازی مجدد بافت پوست وجود داشته باشد. به جای اینکه درصدد اجتنابکردن از انرژی های منفی باشیم، فقط نیاز داریم برای تخلیهکردن و رهایییافتن از آن مصمم باشیم.

در روش هومیوپاتی انرژی از راه دارو به بدن وارد می شودولی در روش ریکی درمانی می توان انرژی را مستقیما به یاخته ها یا بافت های بیمار که نیاز به انرژی دارند تاباند. هیپنوتیزم: در این روش انرژی درمانی شخص در حالتی بین خواب و بیداری قرار میگیرد. ” سطح ۱ ” ، افسانه شخصی یا طرح الهی ، روش های عملی و کاربردی نفوذ در قلب دیگران ، چهره شناسی ” سطح ۱ ” ، کف بینی و کف شناسی ” سطح ۱ ” ،قدرت نفوذ ، اقتدار و مانیتیزم شخصی ، خودسـازی. اگر دوست دارید به منبعی برای دریافت آثار مرتبط با رشد شخصی و توسعه فردی دست پیدا کنید، اپلیکیشن ذهن مخصوص شماست. زمانی که دیگران با وسیله هایشان فضای خانه شما را شلوغ می کنند، از آن ها بخواهید تا لوازم خود را بردارند و خانه خود را تنها با وسایل شخصی و انرژی مثبت لوازم خود پر کنید . دارنده آن را به سمت گنج های پنهان راهنمایی می کند. کودکانه عمل نکنید. اگر شریک زندگی تان متفاوت و سرد عمل می کند. کریستال های متنوع انرژی های مختلف را درون خود نگه می دارند اما کریستال های مشخصی وجود دارند که می توانند انرژی منفی را دور کنند .

اگر شما در یک محیط تاریکی قرار بگیرید و به انگشت هایتان توجه کنید یک چیز غبار مانند و شیری رنگی را دور آن ها می بینید. درنتیجه به جای اینکه احساسات و ندای درونیشان توجه کنند بیشتر در محیط و موقیعت دنبال آن ها می گردند. دکتر آرام بعد از اینکه چاکرای شبکه خورشیدی را پاکسازی می کند به سراغ پاکسازی چاکرای جنسی می رود و بعد از ان میتوانیم چاکراهای دیگر را پاکسازی کنیم. کمک به: شادابی ، خوشبختی و خوش بینی ، خودآگاهی ، بهبود آسیب های گذشته ، رابطه جنسی ، سلامت عاطفی. برای اینکه بتوانید این کار را انجام بدهید باید تمرینات هاله بینی را انجام دهید. این یک سنگ عالی برای بهبود یادآوری رویای شما، رویاهای شفاف و پیش بینی اختری است. منتهی فرق بین این دو در این هست که انگشت اشاره برای اندام های قسمت راست بدن بوده و انگشت کوچک برای اندام های چپ بدن در نظر گرفته می شود.

۱. بهم ریختگی ها را در سریع ترین زمان ممکن از بین ببرید. کریستال کهربای اصل مشکی یکی از آن هایی است که توانایی از بین بردن انرژی های منفی را از خانه دارد که می توانید با نگه داشتن تعدادی از آن ها در منزل تمام انرژی های منفی را از بین ببرید . ازآنجاییکه از نام این نوع درمانها هم مشخص است (طب مکمل) بهره بردن از این روشهای درمانی میتواند در کنار درمانها پزشکی معمول مؤثر باشد؛ البته درصورتیکه پزشک معالج خود را در جریان درمان مکملتان قرار بدهید و سعی کنید بهطور منظم از هر دو درمان در جای درست و بهموازات هم استفاده کنید. یکی از تکنیک های معروف در بسیاری از کشورها این است که برای از بین بردن انرژی های منفی شمعدانی ها را در خانه روشن می کنند و در نتیجه بوی سوختن شمع ها باعث می شود که انرژی های منفی و آلودگی ها از بین برود . گیاهان یکی از زیباترین فیلترهای طبیعی هستند پس در هر قسمت از خانه حداقل از یک گیاه نگهداری کنید . بلکه به سادگی بر پایه قوانین طبیعی استواراست. انرژی درون اجسام مخصوصا در اجسام قدیمی باقی می ماند و حال بسته به نوع انرژی، ممکن است که به صورت فیزیکی ، ذهنی ، روحی و معنوی مانع حرکت ما به سمت جلو بشوند و زمانی که دور و بر خود را با اجسام به درد نخور پر کنید، هیچ فرصتی برای وارد شدن چیزهای جدید به زندگی شما ایجاد نمی شود .

دیدگاهتان را بنویسید