انرژی درمانی چیست؟

روشن است که ارتباط با اجنه و ارواح هر چند که واقعیت دارد اما حقیقت ندارد، به این معنا که با واسطه این قدرتها نمی توان به هیچ تعالی و کمالی دست یافت و این فرایند صرفا یک تغییر است نه تکامل و رشد روحی. بعد از گذشت پنج دقیقه دست ها خیلی آروم به هم نزدیک و دور کنید . انرژی تفکر مثبت و مهربانی رو در نفس های بعدی وارد بدن کنید و خشم ها و تفکرات منفی رو از خودتون دور کنید. دکتر اوسویی نه فقط به زبان های ژاپنی، چینی و انگلیسی تسلط داشت، بلکه به زبان سانسکریت نیز مسلط بود. بعد عرض کنم خدمت شما که دیدم نه! برای آموزش مرحله استادی ريکی پول می گرفت و تاکيد بيش از حدی بر محرمانه بودن سمبلهای ريکی يا داستانهايی مبنی بر اينکه اوسويی گفته حتماً بايد در ازای ريکی پول يا هديه ای از مردم گرفت يا اينکه اوسويی فقط هاياشی را جانشين خود کرده و هاياشی هم تاکاتا را جانشين خود کرده پس الان استاد فقط اونه به ريکی اضافه کرد و با تبديل شدن ريکی به کالايی لوکس و يک تجارت (شما ده هزار دلار می دی ريکی ياد می گيری بعد به دو نفر که بفروشيش انگار پولت دو برابر شده تجارت خوبيه، نه؟

به تازگی، نیویورک تایمز به طور کامل در مورد قابلیت های درمانی بلورها، نه تنها یک قطعه، بلکه 9 مقاله در 12 ماه توضیح داده است. به جز خواصی که در موارد فوق به آن اشاره شد از جمله دیگر خواص آن می توان به افزایش تولید هورمون ها، کمک به متابولیسم، پاکسازی خون، تسکین دردهای جسمی، احساسی و عاطفی، کاهش سردردها و از بین بردن تنش ها، درمان بیماری های ریوی و دستگاه تنفسی، درمان بیماری های پوستی و غلبه بر تأثیر الکل ااشاره کرد. در شفای بیماران با مسائلی برخورد کرد که باعث شد، به چند جمله قصار بیاندیشد که بعدها به عنوان شعارهای ریکی مطرح شد (یاگینسکی و شارامون، ۱۳۸۶، ص۳۳و۳۶). روش پیشگیری یوگا از بیماری ها با بسیاری از روش های پیشگیری کننده ی دیگر متفاوت است.به عنوان مثال در مورد آساناها،باید در نظر داشت که تفاوت های اساسی بین این تمرینات یوگا و تمرینات فیزیکی وجود دارد.تمرینات و ورزش های فیزیکی عادی،تاکید زیادی بر حرکات عضلات دارد.در حالی که یوگا برعکس این حالت است.زیرا ورزش های عادی میزان زیادی اسید لاکتیک در الیاف و بافت های عضله تولید و همین باعث کوفتگی عضلات می شود.در هنگام انجام آسانا ها ،تاثیر اسید اضافه و کوفتگی توسط قلیای موجود در الیاف عضلانی خنثی می شود.البته این عمل با تنفس عمیق اکسیژن انجام می شود.رشد عضلات به معنی سلامتی نیست.سلامتی موقعی اطلاق می گردد که تمام ارگان های بدن تحت کنترل هوشمند ذهن باشند.آسانا می بایست به طور دائم و مرتب انجام شوند.اولین فایده ی این کار این است که قابلیت انعطاف بدن را افزایش می دهد،به طوری که در سنین بالا قادر خواهید بود،انعطاف بدن را افزایش دهید.آسانا در ابتدا بر سلامتی ستون فقرات تاکید و تمرکز دارد و باعث انعطاف و نیرومندی آن می شود.

هنگام دعا، خود را به قوّه ی محرکه ی پایان ناپذیری که تمام کاینات را به هم پیوسته است، متصل میکنیم و از او قدرت می گیریم. اعتقاد بر این است که اگر این چوب سوزانده شود نوعی انرژی از خود منتشر می کند که خاصیت درمانی دارد. یکی دیگر از کاربردهای طب سوزنی، درمان برخی بیماریهای زنانه و مشکلات ناباروری است. این رنگ روی بیماریهای گرفتگی گلو و ناراحتیهای عصبی تأثیرگذار است. این غده همیشه بهعنوان جایگاه روح شناخته میشده است و انتهای بخشی از اعصاب بینائی به آن میرسد. پس از این سفر به ژاپن برگشت. البته پس از تحقیقاتی مشخص شد، ثبت نامی نداشته و یا به دلیل عدم ارائه دیپلم مورد قبول، قطعی یا امکان پذیر نشده است، حتی اگر اظهارات فوق درست باشد، باز هم ایشان فاقد مدرک مهندس مکانیک و حتی دکتر می باشد. اگر به رنگهائي كه به مراكز مختلف چاكراها نسبت داده مي شود دقيق شويم ، با توجه به فركانس و ارتعاش نورهاي مختلف ، بصورت بسيار حيرت انگيزي متوجه مي شويم كه رنگهاي مربوط به چاكراها به ترتيب از اولي تا هفتمي با افزايش تدريجي و مستمر تعداد فركانس و ارتعاش همراه مي شوند و به اين ترتيب گستردگي و پيوستگي طيف شعور يا آگاهي بهتر و دقيقتر ــ و درعين حال حيرت انگيزانه تري ــ مشخص مي گردد .

در حال حاضر درمانگری از طریق انرژی درمانی در ایران نیز ممنوع است. و آیا دکتر اوسویی قادر است دردهای آنها را شفا بخشد؟ اگر بسیاری از درمانهای طبیعی و دارویی را برای شکم درد و کمر درد خود استفاده کردهاید و هنوز نتیجه نگرفتهاید توصیه میکنیم بادکش درمانی را نیز امتحان کنید. وقتی ما به موضوعی یا اتفاقی یا آرزویی مادی فکر میکنیم در حقیقت داریم ارتعاش فرکانس ذهنی خود را با آن خواسته یکی میکنیم درواقع خود را با آن موضوع هم فرکانس مینماییم و هنگامیکه هم فرکانس شدیم بهسرعت و زودتر از آنچه که فکر کنیم به سویمان میآید. من مایلم این طور فکر کنم که شفابخشی، نوعی بازگشت به خانه است به وضعیت تمام و کمال رسیدن است. هرچند اثرات آرام سازی این روش ممکن است زودگذر باشد، اما تاثیرات درونی ناشناخته آن می تواند در بلند مدت ظاهر شود. انجام برخی فرایند ها بر روی بیماران، که زودگذر نیز هستند، دلیل بر الهی بودن آن نیست. اما متاسفانه بیشتر این بچه ها می میرند! پس از ۲۱ روز، نور عظیم سفیدی ظاهر شد و او نماد مشهور سانسکریت را در مقابل خود دید که به رنگ طلایی شفاف می درخشد.

دیدگاهتان را بنویسید